З поліпропілену, який намотаний на великі ролики, виготовляють пакувальну стрічку (скотч). Ролики надходять на розмотувальну машину. Працівники прикріплюють шматочки липкої стрічки уздовж кожного ролика, це дозволить їм поєднати один ролик з іншим, для того, щоб матеріал безперервно надходив на конвеєр. Як тільки один ролик розмотається, залишок матеріалу прикріпиться до початку стрічки на наступному ролику. Після нього піде ще один і так далі.

Пристосування для натягу полотна забезпечує рівний натяг стрічки і не допускає її обриву. Автомат також подає розчинник на поверхню полотна, це захищає полотно від прилипання в процесі розмотування. Щоб з полотна вийшла липка стрічка, на одну сторону наносять гарячу речовину, що відома як термоклей. Його виготовляють з декількох складових: синтетична гума робить його гнучким, ультрафіолетовий захисний шар не дає йому висихати і знебарвлюватися, а антиоксиданти не дають продукту зіпсуватися. Синтетична гума робить продукт липким, масло для фарбування дає потрібний колір. Термоклей виливають у попередньо підігріту ємність, де речовина міститься при температурі 200 градусів (що не дає йому затвердіти). З ємності клей подається на клеєнаносний верстат (залишок витирається).

Потім подають плівку і починається процес нанесення клею. Охолоджуючий ролик негайно робить клей твердим. Електронний датчик контролює рівне нанесення клею. Якщо клей не подається в потрібній кількості датчик спрацьовує і рівень подачі регулюється. Тепер перемотуваючий пристрій намотує продукт з ролика на котушки. Як тільки котушка заповнюється, ніж відрізає стрічку і вона продовжує намотуватися на наступну котушку. Цікавий факт: довжина стрічки на одній такій котушці дорівнює вісімдесяти п’яти футбольним полям. З котушок стрічка надходить на ряд лез, які розрізають півтораметрову стрічку на кілька смужок.

Пакувальна стрічка 48мм в ширину, тому з однієї котушки виходить тридцять одна смужка. Кожна смужка намотується на картонну основу і на кінці запечатується. Довжина стрічки на основі залежить від призначення. У пристрій надходять нові картонні основи. У міру того як сходить готова продукція нею займається пакувальний відділ.

Однак без контролю якості продукція не надійде у продаж. З кожної котушки перевіряють один примірник виробу. Під час перевірки стрічку кладуть липкою стороною вгору і на неї з гірки скачують невелику залізну кулю. Потім вимірюють відстань, яку куля долає до повної зупинки. Щоб пройти перевірку куля повинна приклеїтися на певній відстані. Ця відстань залежить від виду липкої стрічки.